Strona główna

Powitanie

kontakt

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem i sprzedażą drewna kominkowego, opałowego oraz tarcicy dębowej. Drewno pochodzi z Lasów Państwowych, kupujący ma gwarancję legalności. Przerabiamy tylko drewno grube, przemysłowe o wysokiej jakości S2a, S2b, W0. Drewno tniemy na dłogość od 30 cm do 60 cm, łupiemy drobno i grubo w zależności od zamówienia. Na rynku istniejemy od 1998r. Naszą pasją jest dostarczanie do Państwa drewna o najwyższej jakości. Zadowolenie klienta jest dla Nas najważniejsze.

Drewno kominkowe

drewno-kominkoweW sprzedaży posiadamy następujące gatunki drzewa:               buk, grab, dąb, olcha brzoza, sosna, świerk, modrzew.
Drewno to jest pocięte, porąbane i sezonowane, gotowe do palenia.

 
 
 
 

 

Tarcica dębowa

 

tarcicaPosiadamy w sprzedaży tarcicę dębową o długości                    od 1,2 do 3 m. Grubość typowa deski: 28/48 mm.
Możliwe realizacje innych grubości deski na zamówienie.

Szczegóły można ustalać telefonicznie lub mailowo.

Tarcica dębowa, mokra dostępna jest tylko na zamówienie, grubość, długość i klasy desek do uzgodnienia. Więcej…

Cennik

Posiadamy w sprzedaży drewno kominkowe i opałowe pocięte, połupane, sezonowane oraz mokre. Długość szczap to ok. 30 i 40 cm, do wyboru. Przy zamówieniu pełnego ładunku 8,5  do 10 mp, transport gratis do 50 km - Wrocław, Oleśnica, Milicz, Bierutów, Namysłów, Jelcz, Trzebnica, Oborniki Śląskie. Mniejsze ilości do uzgodnienia, bądź odbiór we własnym zakresie.

 MokreSezonowane
12 miesięcy
Dąb 450

---

Buk 450 ---
Grab 450 ---
Olcha 400 ----
Brzoza 400 ---
Sosna 250 ---
Świerk 250 ---

Są to ceny za 1 mp, netto.

Zdjęcia